Başkan Vekili Özcan’dan AK Parti teşkilatına iadeyi ziyaret

Van’ın Bahçesaray Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Mehmet Özcan, kendisine hoş geldin ziyaretinde bulunan AK Parti ilçe teşkilatına iadeyi ziyarette bulundu.

2017-10-20 - 10:28

İçişleri Bakanlığının son kaymakamlar kararnamesiyle Bahçesaray ilçe Kaymakamlığı’na atanan Mehmet Özcan, kendisine hoş geldin ziyareti yapanlara iadeyi ziyarette bulunuyor. Göreve başladığı sıra AK Parti Bahçesaray İlçe Başkanı Cumali Sabırlı, beraberindeki partililer ile birlikte Özcan’a hoş geldin ziyaretinde bulunmuştu. Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Mehmet Özcan ise dün akşam saatlerinde AK Parti ilçe teşkilatına iadeyi ziyarette bulundu. Başkan Sabırlı ve partililer tarafından karşılanan Özcan, ilçenin sorun ve sıkıntılarını dinledi. Yaklaşık yarım saat süren ziyaretin ardından Özcan partiden ayrıldı.

Başkan Sabırlı, “Bugün ilçe teşkilatımızı ziyaret eden ilçe Kaymakamız ve Belediye Başkan Vekilimiz Mehmet Özcan, teşkilatım adına çok teşekkür ederim. İlçemiz için yapılacak birçok projeye imza atmayı nasip etsin inşallah. Başarılıların devamını dilerim” dedi.

Onur SATIROGLU

Balediye Başkan Vekili
Belediye Başkan VekiliFotoğraf Galerisi

İlçemizden Kareler

İlçemizden Kareler

Foto Galeri
sosyal ağlar