Tekataş’tan Bahçesaray’a ziyaret

Van Su ve Kanalizasyon İdaresi (VASKİ) Genel Müdürü Ali Tekataş, Bahçesaray ilçesini ziyaret ederek, muhtarların sorun ve önerilerini dinledi.

2017-10-20 - 10:17

Bahçesaray’da muhtarlarla düzenlenen toplantıda konuşan Bahçesaray Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Mehmet Özcan, ''Van büyük bir kent, bu kadar yoğun çalışma içerisinde ayağının tozuyla ilçemize yapmış olduğu ziyaretinden dolayı VASKİ Genel Müdürü Tekataş’a teşekkür ediyoruz. İnşallah Bahçesaray ilçemize hayırlara vesile olan bir toplantı olur. Buranın kronik sorunlarını en kısa süre sürede çözebilecek kararları alırız diye ümit ediyorum'' dedi.

“Bizim düsturumuz hakimlik değil, hadimliktir” diyen Ali Tekataş ise, şöyle konuştu:

“Kapılarımız sonuna kadar halkımıza açıktır. Sorunlarınızı ilk elden bize ulaştırabilirsiniz. Sizleri her zaman VASKİ'de görmek isteriz. Sahada olmanın çok önemli olduğuna inanıyorum. İnsanımızla birlikte olmak, onların dertleriyle hemhal olmak bizim için önemlidir. Van; büyük ve gelişen bir şehir olmakla beraber yeni sorunlar ve sorumluluklar getirmektedir. İlk hedefimiz; sorun ve önerileri yerinde belirleyip incelemek, buna göre bir çalışma programı hazırlayarak kısa sürede aciliyetine göre çözüme ulaştırmaktır.”
Yapılan konuşmaların ardından söz alan muhtarlar, yaşadıkları sorunları anlattılar.

 


Onur SATIROGLU

Balediye Başkan Vekili
Belediye Başkan VekiliFotoğraf Galerisi

İlçemizden Kareler

İlçemizden Kareler

Foto Galeri
sosyal ağlar