BELEDİYE BAŞKANI MEKİ ARVAS GÖREVİNE BAŞLADI.

2019-04-10 - 10:10

     31 Mart 2019 tarihinde yapılan Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Adalet ve Kalkınma Partisi Bahçesaray Belediye Başkan adayı olarak seçime katılan ve seçimi kazanarak mazbatasını alan Meki ARVAS, Belediye binası önünde kurban kesilerek ve dualar okunarak görevine başladı.

 

     Başkan ARVAS, Meclis Üyeleri ve Vatandaşlarla birlikte Ak Parti İlçe binasından Belediye binasına kadar yürüyerek vatandaşları selamladı.

 

   Belediye binası önünde İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Onur ŞATIROĞLU, Belediye personeli ve vatandaşlar tarafından karşılanan ARVAS, burada kendisini karşılayan ilçe sakinleriyle el sıkıştı. Daha sonra kurban kesimi yapıldı,

     Yapılan duanın ardından Belediye binası girişinde kendisine verilen Kuran’ı Kerim ve Türk Bayrağını öpüp üç defa alına koyan Başkan ARVAS Makamına geçti.

 

 

     Başkanlık Makamında, İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Onur ŞATIROĞLU’dan görevini devralan ARVAS, burada yaptığı açıklamada şunları kaydetti;

 

   “Rabbim bu görevi bize nasip etti. Bizler Bahçesaray’a hizmet etmek için yola çıktık. Eşit hizmet hakkına sahip çıkacağımızı buradan belirtiyorum. Bahçesaray Belediyesini halkın Belediyesi yapacağımızı ifade ediyorum. Bahçesaray’a hizmet etmek için yola çıktık. Rabbim bizleri utandırmasın. Tüm hemşerilerime sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Ayrıca Başkan Vekili görevi süresince İlçe Kaymakamımız Sayın Onur ŞATIROĞLU ve Çalışma Ekibi'ne İlçemize yaptığı hizmet ve emeklerinden dolayı tüm Bahçesaray'lı Hemşehrilerim adına minnet ve şükranlarımı sunarım" 

 

 

 

 

 

 


Diğer Haberler

Meki ARVAS

Balediye Başkanı
Belediye Başkanİlanlar & Duyurular

Fotoğraf Galerisi

İlçemizden Kareler

İlçemizden Kareler

Foto Galeri
sosyal ağlar